13 150 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 29.01.2019, 18:41:00
příhozy v aukci : 30x

ID: 1741 Jan Grimm

Posluchači

olej sololit, 66x50 cm,

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Jan Grimm

Narodil se 17. 4. 1943 v Praze a zemřel 3. 9. 2012 v Litoměřicích. Malíř a litoměřický inspirátor pozvednutí odkazu Karla Hynka Máchy. Akademii výtvarných umění absolvoval v Praze ve škole... zobrazit více

Vyvolávací cena
1 700 Kč
14 150 Kč
user1176
13 150 Kč
user1118
12 150 Kč
user1176
11 150 Kč
user1118
10 150 Kč
user1176
10 150 Kč
user1118
9 650 Kč
user1176
9 150 Kč
user1118
8 650 Kč
user1176
8 150 Kč
user1118
7 650 Kč
user1316
7 150 Kč
user1118
6 650 Kč
user1176
6 150 Kč
user1118
5 650 Kč
user1316
5 150 Kč
user1118
4 600 Kč
user1316
4 500 Kč
user1172
4 400 Kč
user1316
4 300 Kč
user1118
4 200 Kč
user1316
4 100 Kč
user1118
4 000 Kč
user1172
4 000 Kč
user1118
3 900 Kč
user1172
3 800 Kč
user1118
3 700 Kč
user1172
3 600 Kč
user1118
3 500 Kč
user1172
3 400 Kč
user1118
3 300 Kč