1 700 Kč
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:05:00

ID: 1741 Jan Grimm

Posluchači

olej sololit, 66x50 cm,

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Jan Grimm

Narodil se 17. 4. 1943 v Praze a zemřel 3. 9. 2012 v Litoměřicích. Malíř a litoměřický inspirátor pozvednutí odkazu Karla Hynka Máchy. Akademii výtvarných umění absolvoval v Praze ve škole... zobrazit více

29.01.2019, 18:05:00
Vyvolávací cena
1 700 Kč
1 800 Kč
1 700 Kč
17.12.2018, 13:50 Příhoz