1 000 Kč
čas do konce - 19.03.2019, 18:16:00

ID: 2015 Autor neurčen

Portrét dívky

olej karton, 35x50,5 cm

rámováno- rám i malba mírně poškozena,

nesignováno

19.03.2019, 18:16:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč