2 500 Kč
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:09:00

ID: 1745 Jiří Anderle

Portrét dívky

suchá jehla, 34,5x28,5 cm,

rámováno, zaskleno, paspartováno,

signováno a datováno 1987 v PD

O autorovi: Jiří Anderle

Narodil se 14. 9.1936 v Pavlíkově u Rakovníka. Malíř, grafik a ilustrátor. V letech 1955 – 1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor malba a grafika u profesora A. Pelce a V. Silovského. V letech... zobrazit více

29.01.2019, 18:09:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 600 Kč
2 500 Kč
17.12.2018, 13:51 Příhoz