5 500 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 500
čas do konce - 29.01.2019, 18:45:00
příhozy v aukci : 30x

ID: 1745 Jiří Anderle

Portrét dívky

suchá jehla, 34,5x28,5 cm,

rámováno, zaskleno, paspartováno,

signováno a datováno 1987 v PD

O autorovi: Jiří Anderle

Narodil se 14. 9.1936 v Pavlíkově u Rakovníka. Malíř, grafik a ilustrátor. V letech 1955 – 1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor malba a grafika u profesora A. Pelce a V. Silovského. V letech... zobrazit více

Vyvolávací cena
2 500 Kč
6 000 Kč
user1176
5 500 Kč
user1118
5 000 Kč
user1176
4 900 Kč
user1118
4 800 Kč
user1176
4 700 Kč
user1118
4 600 Kč
user1176
4 500 Kč
user1118
4 400 Kč
user1176
4 300 Kč
user1118
4 200 Kč
user1308
4 100 Kč
user1176
4 000 Kč
user1308
3 900 Kč
user1176
3 800 Kč
user1118
3 700 Kč
user1176
3 700 Kč
user1118
3 600 Kč
user1156
3 500 Kč
user1172
3 500 Kč
user1156
3 400 Kč
user1213
3 300 Kč
user1156
3 300 Kč
user1213
3 200 Kč
user1156
3 100 Kč
user1213
3 000 Kč
user1156
2 900 Kč
user1213
2 800 Kč
user1156
2 700 Kč
user1213
2 600 Kč
2 500 Kč