1 200 Kč
vítězí user1334 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 19.03.2019, 18:17:00

ID:2016 Rudolf Neugebauer 1934

Portrét chlapce s kravatou

olej plátno, 33x26,5 cm,

 rámováno, paspartováno,

signováno a datováno v LD

O autorovi: Rudolf Neugebauer

Neugebauer, Rudolf (1892 Münster - 1961 v Hamburku), žák KA Berlin, další vzdělání v Mnichově a Paříži, od roku 1920 malíř pracující v Hamburku, grafik a malý umělec. zobrazit více

19.03.2019, 18:17:00
Vyvolávací cena
1 200 Kč
1 300 Kč
user1334
1 200 Kč
19.03.2019, 18:09 Příhoz