300 Kč
Min. lze přihodit 300
43 dní, 2hod.
čas do konce - 30.07.2019, 18:02:00

ID: 2710 J.Krejčí

Polní kvítí

olej karton , 17 cm x 11 cm

rámováno, původní stav, zaskleno,

signováno v PD

O autorovi: Jiří Krejčí

Narodil se 1.12.1899 v Praze a 8.6.1977 v Chřibské Studoval na AVU u prof. Bukovace a Švabinského. Začínal s figurální malbou, později se odvrací od skutečnosti a promítá do svého díla vlastní... zobrazit více

30.07.2019, 18:02:00
Vyvolávací cena
300 Kč
300 Kč