1 000 Kč
vítězí user1037 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 30.07.2019, 18:02:00
příhozy v aukci : 8x

ID: 2710 J.Krejčí

Polní kvítí

olej karton , 17 cm x 11 cm

rámováno, původní stav, zaskleno,

signováno v PD

O autorovi: Jiří Krejčí

Narodil se 1.12.1899 v Praze a 8.6.1977 v Chřibské Studoval na AVU u prof. Bukovace a Švabinského. Začínal s figurální malbou, později se odvrací od skutečnosti a promítá do svého díla vlastní... zobrazit více

Vyvolávací cena
300 Kč
1 100 Kč
user1037
1 000 Kč
user1191
900 Kč
user1037
800 Kč
user1191
700 Kč
user1037
600 Kč
user1191
500 Kč
user1037
400 Kč
user1191
300 Kč