1 500 Kč
Min. lze přihodit 1 500
čas do konce - 19.03.2019, 18:11:00

ID: 2009 J.Krejčí

Polní kvítí

olej kartón , 17 cm x 11 cm

rámováno, původní stav, zaskleno,

signováno v PD

O autorovi: Jiří Krejčí

Narodil se 1.12.1899 v Praze a 8.6.1977 v Chřibské Studoval na AVU u prof. Bukovace a Švabinského. Začínal s figurální malbou, později se odvrací od skutečnosti a promítá do svého díla vlastní... zobrazit více

19.03.2019, 18:11:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč