500 Kč
Min. lze přihodit 500
čas do konce - 20.03.2019, 19:33:00

ID: 2193 Autor neurčen

Pohled na vesnici

olej karton, 25x19,5 cm,

rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno,

signováno v PD

20.03.2019, 19:33:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč