1 800 Kč
Min. lze přihodit 1 800
27 dní, 13hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:22:00

ID: 2021 Pravděpodobně německý malíř 1. poloviny 19. století

Podobizna mladého muže

 olej/plech, ovál 13,5 x 10,5 cm,

rámováno- poškozená malba a rám, zaskleno,

nesignováno

19.03.2019, 18:22:00
Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč