5 000 Kč
Min. lze přihodit 5 000
čas do konce - 14.05.2019, 18:00:00

ID: 2198 Bohdan Obrovský

Pod starým zámkem

olej plátno, 91 x 77 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Bohdan Obrovský

Narodil se 11. 10. 1925 ve Starém Ransku u Chotěboře a zemřel v roce 2002. Malíř, grafik. Studoval na Státní grafické škole v Praze a u profesora V. Nechleby na Akademii výtvarných umění v Praze.... zobrazit více

14.05.2019, 18:00:00
Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč