300 Kč
Min. lze přihodit 300
43 dní, 3hod.
čas do konce - 30.07.2019, 18:41:00

ID: 2749 Autor neurčen

Pod skálou

olej lepenka, 30,5x20,5 cm

rámováno- rám mírně poškozen, zaskleno,

signováno

30.07.2019, 18:41:00
Vyvolávací cena
300 Kč
300 Kč