600 Kč
Min. lze přihodit 600
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:13:00

 ID: 1749 J. Holá

Pianistka

kresba tužkou, 19x17 cm

rámováno. zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno  a datováno 1989 v PD

O autorovi: J. Holá

O této autorce nebyly nalezeny žádné informace. zobrazit více

29.01.2019, 18:13:00
Vyvolávací cena
600 Kč
600 Kč