10 000 Kč
Min. lze přihodit 10 000
čas do konce - 15.05.2019, 19:48:00

ID:2399 Autor neurčen

Středoevropský malíř 18.století

Pasáček ovcí

olej plátno, 54x38 cm,

rámováno,

malba poškozena,

nesignováno

15.05.2019, 19:48:00
Vyvolávací cena
10 000 Kč
10 000 Kč