400 Kč
Min. lze přihodit 400
43 dní, 3hod.
čas do konce - 30.07.2019, 18:01:00

ID: 2709 V. Novák

Párové obrazy - Zátiší s květinou

olej karton , 14,5 cm  x 16 cm/ 14,5cm x 16 cm

rámováno, původní stav, rám poškozen

signováno v PD

30.07.2019, 18:01:00
Vyvolávací cena
400 Kč
400 Kč