2 500 Kč
Min. lze přihodit 2 500
27 dní, 13hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:10:00

ID: 2008  V. Novák

Párové obrazy - Zátiší s květinou

olej kartón , 14,5 cm  x 16 cm/ 14,5cm x 16 cm

rámováno, původní stav, rám mírne poškozen

signováno v PD

19.03.2019, 18:10:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč