600 Kč
Min. lze přihodit 600
66 dní, 12hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:01:00

ID:2555 Papoušek

2. polovina 20. století

glazovaná terakota, barevný papoušek

rozměry: výška19 cm, délka 12 cm, šířka 8 cm

neznačeno

31.07.2019, 18:01:00
Vyvolávací cena
600 Kč
600 Kč