600 Kč
vítězí user1384 Min. lze přihodit 100
11 dní, 14hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:01:00

ID:2555 Papoušek

2. polovina 20. století

glazovaná terakota, barevný papoušek

rozměry: výška19 cm, délka 12 cm, šířka 8 cm

neznačeno

31.07.2019, 18:01:00
Vyvolávací cena
600 Kč
700 Kč
user1384
600 Kč
18.07.2019, 21:13 Příhoz