10 000 Kč
Min. lze přihodit 10 000
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:59:00

ID: 1795 František Čermák

Ostrov nad mořem

olej plátno, 60,5x60 cm

rámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: František Čermák

O autorovi nebyly nalezeny bližší informace. zobrazit více

29.01.2019, 18:59:00
Vyvolávací cena
10 000 Kč
10 000 Kč