1 000 Kč
11 dní, 15hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:21:00

ID: 2575 Autor neurčen

Oslík

olej plátno, 27x20 cm

rámováno, původní stav

signováno vpravo nahoře monogramem D.G. a datováno rok 1900

31.07.2019, 18:21:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč