1 000 Kč
čas do konce - 20.03.2019, 19:36:00

ID: 2196 Moja Janik

Noční strom

kombinovaná technika , 33 x 28,7 cm

rámováno,

signováno v LD

O autorovi: Moja Janik

Slovinská malířka Monika Jadwiszczok s umělec. jménem Moja Janik, se pravidelně účastní mezinárodních soutěží a je oceňována. (zvláštní cena v mezinárod. soutěži v Sanary, jižní... zobrazit více

20.03.2019, 19:36:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč