5 000 Kč
Min. lze přihodit 5 000
čas do konce - 20.03.2019, 18:30:00

ID: 2129 Jan Pašek

Národní třída

olej plátno, 95 x 75 cm,

nerámováno, původní stav

signováno VLD

O autorovi: Jan Pašek

Narodil se 8.4.1891 v Libni u Jílového a zemřel v roce 1960. Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze, pak na pražské AVU u prof. Schwaigra a Pirnera. Bojoval v československých legiích, v... zobrazit více

20.03.2019, 18:30:00
Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč