10 000 Kč
vítězí user1139 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 30.01.2019, 18:47:00

ID: 1908 Antonín Pelc

Nad městem

akvarel, 72x56 cm

rámováno, původní stav

signováno a datováno 1923 v LD

posouzeno prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.

O autorovi: Antonín Pelc

Narodil se 16. 1. 1895 v Lišanech u Rakovníka a zemřel 24. 3. 1967 v Praze. Karikaturista, malíř a ilustrátor. Studoval na pražské akademii. Ve 20. letech se prosadil jako politický... zobrazit více

30.01.2019, 18:47:00
Vyvolávací cena
10 000 Kč
11 000 Kč
user1139
10 000 Kč
17.12.2018, 14:08 Příhoz