1 000 Kč
čas do konce - 19.03.2019, 18:27:00

ID: 2026 André Delaistre

Na samotě

litografie, 32x25 cm,

rámováno, zaskleno,

signováno v PD tužkou

O autorovi: André Delaistre

(1865-?) zobrazit více

19.03.2019, 18:27:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč