4 500 Kč
Min. lze přihodit 4 500
18 dní, 0hod.
čas do konce - 14.05.2019, 18:28:00

ID:2226 Růžena Charlotta Urbanová

Na plovárně

olej deska, 44x 36 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Růžena Charlotta Urbanová

Malířka, spisovatelka, novinářka a cestovatelka. Narodila se v Pavlíkově 17. 10. 1888 jako Růžena Marie Milfaitová. Zemřela 31. března 1978 v Haagu v Holandsku. Od roku 1910... zobrazit více

14.05.2019, 18:28:00
Vyvolávací cena
4 500 Kč
4 500 Kč