1 000 Kč
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:17:00

ID: 1753 Václav Alois Šrůtek

Na okně

olej na lepence, 52x24,5 cm

rámováno, zaskleno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Václav Alois Šrůtek

Narozen 17. 11. 1912 v Praze. Malíř a profesor, který působil v Praze. zobrazit více

29.01.2019, 18:17:00
Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč