1 800 Kč
Min. lze přihodit 1 800
čas do konce - 19.03.2019, 18:20:00

ID:2019 Autor neurčen

Muž v klobouku

olej plátno, 37,5x46,5 cm,

rámováno,

signováno v PD

19.03.2019, 18:20:00
Vyvolávací cena
1 800 Kč
1 800 Kč