2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
11 dní, 14hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:04:00

ID:2558 Muž u sudu

1. polovina 20. století

porcelán, značeno GG,

mírný oťuk na soklu,

rozměry: výška 21 cm, sokl 14x10 cm

31.07.2019, 18:04:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč