2 300 Kč
vítězí user1176 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 11.12.2018, 19:30:00
příhozy v aukci : 5x

ID: 1732 Mramorová busta

Období secese

signováno, nepoškozeno, původní stav,

celková výška 32 cm

Období Secese

Secese  (francouzsky  art nouveau  [a:r nuvo:], německy  Jugendstil ) je mezinárodní umělecký sloh z přelomu  19.  a  20. století (období označovaného jako  fin de siècle ) a... zobrazit více

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 400 Kč
user1176
2 300 Kč
user1176
2 200 Kč
user1289
2 200 Kč
user1289
2 100 Kč
user1284
2 000 Kč