400 Kč
vítězí user1384 Min. lze přihodit 100
43 dní, 2hod.
čas do konce - 30.07.2019, 18:03:00

ID: 2711 František Michl

Mořský záliv

olej sololit , 29,5 cm x 19,5 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: František Michl

Narodil se 20. 11. 1901 v Domažlicích a zemřel 4. 6. 1977 tamtéž. Malíř a grafik. Studoval krajinomalby u profesora O. Nejedlého na AVU v Praze v letech 1925 – 1928.  Od roku 1927 byl členem... zobrazit více

30.07.2019, 18:03:00
Vyvolávací cena
400 Kč
500 Kč
user1384
400 Kč
04.06.2019, 18:47 Příhoz