2 400 Kč
vítězí user1118 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 30.07.2019, 18:09:00
příhozy v aukci : 23x

ID: 2711 František Michl

Mořský záliv

olej sololit , 29,5 cm x 19,5 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: František Michl

Narodil se 20. 11. 1901 v Domažlicích a zemřel 4. 6. 1977 tamtéž. Malíř a grafik. Studoval krajinomalby u profesora O. Nejedlého na AVU v Praze v letech 1925 – 1928.  Od roku 1927 byl členem... zobrazit více

Vyvolávací cena
400 Kč
2 500 Kč
user1118
2 400 Kč
user1066
2 300 Kč
user1118
2 300 Kč
user1066
2 200 Kč
user1118
2 100 Kč
user1066
2 000 Kč
user1118
1 900 Kč
user1066
1 800 Kč
user1385
1 700 Kč
user1066
1 600 Kč
user1385
1 500 Kč
user1066
1 400 Kč
user1385
1 300 Kč
user1066
1 200 Kč
user1385
1 100 Kč
user1066
1 000 Kč
user1385
900 Kč
user1066
800 Kč
user1385
700 Kč
user1066
600 Kč
user1384
500 Kč
user1118
500 Kč
user1384
400 Kč