2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
čas do konce - 19.03.2019, 18:12:00

ID: 2010 František Michl

Mořský záliv

olej sololit , 29,5 cm x 19,5 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: František Michl

Narodil se 20. 11. 1901 v Domažlicích a zemřel 4. 6. 1977 tamtéž. Malíř a grafik. Studoval krajinomalby u profesora O. Nejedlého na AVU v Praze v letech 1925 – 1928.  Od roku 1927 byl členem... zobrazit více

19.03.2019, 18:12:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč