2 000 Kč
vítězí user1342 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 19.03.2019, 18:07:00

ID: 2005 Autor Neznámý

Mořská zátoka

olej kartón , 24,5 cm x 17 cm

rámováno, původní stav, zaskleno, paspartováno,

signováno v LD

19.03.2019, 18:07:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 100 Kč
user1342
2 000 Kč
19.03.2019, 14:41 Příhoz