2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
27 dní, 13hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:06:00

ID: 2004 Autor Neznámý

Moře

olej kartón , 24,5 cm x 17 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav,

signováno v PD

19.03.2019, 18:06:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč