36 000 Kč
vítězí user1138 Min. lze přihodit 1 000
čas do konce - 30.01.2019, 19:06:00
příhozy v aukci : 8x

ID: 1912 Joža Uprka

Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji

Konzultováno a pravost ověřená prof.PhDr.Tomášem Vlčkem, Csc.

olej plátno, 44x37,5 cm

rámováno, zaskleno, původní stav

signováno uprostřed vpravo

zezadu přípis o pravosti, 1942

O autorovi: Joža Uprka

Narodil se 25. 10. 1861 v Kněždubě na Moravě a zemřel 12. 1. 1940 v Hroznové Lhotě. Malíř, grafik. Chodil do školy ve Strážnici, ale jen do kvarty. Pak se přihlásil do Olomouce na "německý... zobrazit více

Vyvolávací cena
29 000 Kč
37 000 Kč
user1138
36 000 Kč
user1322
35 000 Kč
user1138
34 000 Kč
user1322
33 000 Kč
user1138
32 000 Kč
user1322
31 000 Kč
user1138
30 000 Kč
user1322
29 000 Kč