29 000 Kč
Min. lze přihodit 29 000
8 dní, 1hod.
čas do konce - 30.01.2019, 18:51:00

ID: 1912 Joža Uprka

Moravský Slovák ve Vlčnovském kroji

Konzultováno a pravost ověřená prof.PhDr.Tomášem Vlčkem, Csc.

olej plátno, 44x37,5 cm

rámováno, zaskleno, původní stav

signováno uprostřed vpravo

zezadu přípis o pravosti, 1942

O autorovi: Joža Uprka

Narodil se 25. 10. 1861 v Kněždubě na Moravě a zemřel 12. 1. 1940 v Hroznové Lhotě. Malíř, grafik. Chodil do školy ve Strážnici, ale jen do kvarty. Pak se přihlásil do Olomouce na "německý... zobrazit více

30.01.2019, 18:51:00
Vyvolávací cena
29 000 Kč
29 000 Kč