2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
7 dní, 0hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:27:00

ID: 1763 Karel Frauknecht

Moderna

kombinovaná technika- plátno adjustované na desce, 82,5x43,5 cm

nerámováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Karel Frauknecht

24.7.1925 Plzeň  + 21.3.1994 Plzeň  malíř, pedagog zobrazit více

29.01.2019, 18:27:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč