10 000 Kč
Min. lze přihodit 10 000
čas do konce - 14.05.2019, 18:01:00

ID:2199 František Tomík

Město

olej plátno , 113 x 113 cm

signováno a datováno 1984 vpravo nahoře

O autorovi: František Tomík

(* 30. června 1955 Příbram ) český grafik a výtvarník Původně se vyučil spojovým mechanikem. Později, v letech 1980-1985, vystudoval Střední odbornou... zobrazit více

14.05.2019, 18:01:00
Vyvolávací cena
10 000 Kč
10 000 Kč