800 Kč
Min. lze přihodit 800
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:15:00

ID: 1751 Emílie Tomanová

Loďka

barevná litografie 77/100, 56x40 cm

zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno v PD

O autorovi: Emílie Tomanová

Emílie Tomanová (1933- 1994), rozená Matošková byla česká malířka a grafička. V tvorbě se zaměřila na volnou grafiku většího formátu, drobnou grafiku a příležitostnou grafiku. Z postupů si... zobrazit více

29.01.2019, 18:15:00
Vyvolávací cena
800 Kč
800 Kč