2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
6 dní, 23hod.
čas do konce - 29.01.2019, 18:21:00

ID: 1757 Radomír Kolář

Lev

kombinovaná technika, 33,5x23,5 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav

signováno v LD

O autorovi: Radomír Kolář

Narodil se 19. 8. 1924 v Rakovníku a zemřel 5. 10. 1993 v Praze. Narodil se v rodině dobře situovaného statkáře, byl malířem autodidaktikem. Od dětství znal práci na polích i ve chlévech, ale... zobrazit více

29.01.2019, 18:21:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč