2 500 Kč
Min. lze přihodit 2 500
čas do konce - 19.03.2019, 18:08:00

ID: 2006 Karel Schauerr

Letní krajina

olej kartón , 50 cm x 35 cm

rám mírně poškozen, původní stav, zaskleno,

signováno v PD

O autorovi: Karel Schauer

Narodil se 27. 5. 1905 ve Vysokém Mýtě. Studoval soukromě u Jana Honsy, Rudolfa Vejrycha a Aloise Kalvody. Vystavoval v Luhačovicích, Hradci Králové a v Praze. V roce 1939 byl v Paříži. Maloval... zobrazit více

19.03.2019, 18:08:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč