500 Kč
Min. lze přihodit 500
čas do konce - 15.05.2019, 19:43:00

 ID: 2394 Karel Vik

Lesní interiér

dřevoryt, 39,5x34,5 cm

rámováno, zaskleno, paspartováno, původní stav,

signováno v tisku v LD

O autorovi: Karel Vik

Narodil se 4.11.1883 v Hořicích a zemřel 8.10.1964 v Turnově. Dva roky studoval na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, později pokračoval ve studiu na pražské Akademii výtvarného... zobrazit více

15.05.2019, 19:43:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč