2 400 Kč
vítězí user1291 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 15.05.2019, 19:42:00
příhozy v aukci : 17x

 ID: 2387 Eduard Kubíček

Kytice růží

olej plátno, 64,5x47,5 cm

rámováno, původní stav,

signováno v LD

O autorovi: Eduard Kubíček

O tomto autorovi nebyly nalezeny žádné informace. zobrazit více

Vyvolávací cena
800 Kč
2 500 Kč
user1291
2 400 Kč
user1370
2 300 Kč
user1291
2 200 Kč
user1370
2 100 Kč
user1291
2 000 Kč
user1370
1 900 Kč
user1291
1 800 Kč
user1370
1 700 Kč
user1291
1 600 Kč
user1370
1 500 Kč
user1291
1 400 Kč
user1370
1 300 Kč
user1291
1 200 Kč
user1370
1 100 Kč
user1291
1 000 Kč
user1370
900 Kč
user1291
800 Kč