1 500 Kč
Min. lze přihodit 1 500
27 dní, 14hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:02:00

ID: 1999 Z.Bláha

 Kytice

olej sololit, 24 x 32 cm

rámováno, původní stav, datováno 1949

signováno v LD

19.03.2019, 18:02:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč