400 Kč
Min. lze přihodit 400
66 dní, 13hod.
čas do konce - 31.07.2019, 18:38:00

ID: 2592 2.polovina 20.století

Křišťálová váza

značeno viz.foto

broušená, silnostenná, nepoškozeno,

rozměr: v 26 cm x p 1ž cm x p 14,5 cm

31.07.2019, 18:38:00
Vyvolávací cena
400 Kč
400 Kč