1 600 Kč
vítězí user1168 Min. lze přihodit 100
čas do konce - 30.07.2019, 18:44:00
příhozy v aukci : 6x

ID: 2752 Bohumil Pospíšil

Krajina v zimě

olej karton, 36x26 cm,

rámováno- rám mírně poškozen,

signováno

O autorovi: Bohumil Pospíšil

Datum narození 18.7.1898 Město narození: Litoměřice Bohumil Pospíšil ( Ján Bohumil Míla ) se narodil 18.7.1898 v českých Litoměřicich. Malířsky je známý hlavně jako... zobrazit více

Vyvolávací cena
800 Kč
1 700 Kč
user1168
1 600 Kč
user1118
1 500 Kč
user1168
1 100 Kč
user1118
1 000 Kč
user1168
900 Kč
user1384
800 Kč