800 Kč
Min. lze přihodit 800
43 dní, 3hod.
čas do konce - 30.07.2019, 18:44:00

ID: 2752 Bohumil Pospíšil

Krajina v zimě

olej karton, 36x26 cm,

rámováno- rám mírně poškozen,

signováno

O autorovi: Bohumil Pospíšil

Datum narození 18.7.1898 Město narození: Litoměřice Bohumil Pospíšil ( Ján Bohumil Míla ) se narodil 18.7.1898 v českých Litoměřicich. Malířsky je známý hlavně jako... zobrazit více

30.07.2019, 18:44:00
Vyvolávací cena
800 Kč
800 Kč