400 Kč
Min. lze přihodit 400
čas do konce - 30.07.2019, 18:00:00

ID: 2708 M.Schiller

Krajina

olej karton , 30 cm x 24 cm

rámováno, původní stav, paspartováno,zaskleno,

signováno v PD

30.07.2019, 18:00:00
Vyvolávací cena
400 Kč
400 Kč