500 Kč
Min. lze přihodit 500
27 dní, 14hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:26:00

ID: 2025 J. Němeček,

Krajina

olej karton, 28x22 cm,

rámováno, zaskleno,

původní stav

signováno v PD

O autorovi: Jaroslav Němeček

Narodil se 20. 2. 1944 v Praze. Ilustrátor, výtvarník a sochař. Věnuje se kresbě a knižní ilustraci. Začínal jako ilustrátor kniha leporel, pro časopis Mateřídouška vytvořil seriál Svetřík. Od... zobrazit více

19.03.2019, 18:26:00
Vyvolávací cena
500 Kč
500 Kč