2 000 Kč
Min. lze přihodit 2 000
27 dní, 12hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:09:00

ID: 2007 M.Schiller

Krajina

olej kartón , 30 cm x 24 cm

rámováno, původní stav, paspartováno,zaskleno,

signováno v PD

19.03.2019, 18:09:00
Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 000 Kč