1 500 Kč
Min. lze přihodit 1 500
čas do konce - 29.01.2019, 18:06:00

ID: 1742 Lev Šimák

Krajina

akvarel, 60x40,5 cm,

rámováno, zaskleno,

signováno a datováno 1963 v PD

O autorovi: Lev Šimák

Narodil se 3. 3. 1896 ve Všestudech a zemřel 9. 10. 1989 v Praze. Malíř, grafik a publicista.  Za první světové války byl nasazen na Haliči. V letech 1919–1927 studoval na pražské Akademii... zobrazit více

29.01.2019, 18:06:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč