6 000 Kč
Min. lze přihodit 6 000
čas do konce - 15.05.2019, 20:40:00

ID: 2544 Karel Souček

Po koupání

tempera karton, 63,5x49,5 cm,

rámováno- otluky na rámu,

signováno v PD

v minulosti publikováno v aukčním katalogu, kde byla pravost konzultována a ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

O autorovi: Karel Souček (Bor)

Narodil se 16. 9. 1915 v Kročehlavech u Kladna a zemřel 26. 11. 1982 v Kladně. Malíř, grafik, ilustrátor a pedagog. Byl žákem umělecko průmyslové školy v Praze a Akademie výtvarného umění v... zobrazit více

15.05.2019, 20:40:00
Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 000 Kč