1 500 Kč
Min. lze přihodit 1 500
27 dní, 13hod.
čas do konce - 19.03.2019, 18:05:00

ID: 2003 Karel Kupka

Kopretiny

olej deska , 23 cm x 29 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

19.03.2019, 18:05:00
Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč