2 500 Kč
Min. lze přihodit 2 500
17 dní, 23hod.
čas do konce - 14.05.2019, 18:05:00

ID:2203 Karel Němec

Zátiší s knihami

olej plátno , 79,5 x 70 cm

rámováno, původní stav,

signováno v PD

O autorovi: Karel Němec

Narodil se 25.10.1879 v Novém Městě na Moravě a zemřel 17.6.1960 také v Novém Městě na Moravě. K malířství se dostal v pozdějším věku. Poté co nechal sedlačení navštěvoval v letech 1904-1909... zobrazit více

14.05.2019, 18:05:00
Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč