7 000 Kč
Min. lze přihodit 7 000
28 dní, 13hod.
čas do konce - 20.03.2019, 18:00:00

ID: 2099 Období kolem roku 1860

Kabinet

dřevěný, interzovaný,

v 98 cm x š 71 cm x h 41 cm

mírně poškozen, původní stav,

nesignováno , datováno 1947

20.03.2019, 18:00:00
Vyvolávací cena
7 000 Kč
7 000 Kč